O firmie

Szanowni Państwo!

Jesteśmy młodym zespołem specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem w branży IT. Siedziba naszego serwisu mieści się w centrum Dominikowic, pod numerem budynku 414, obok sklepu Eureka. Mamy także oddział w Bieczu przy ulicy Kazimierza Wielkiego 26 w sklepie odzieżowym SAYGO przy biedronce

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem urządzeń IT, a jako firma specjalizujemy się w naprawie laptopów, notebooków, netbooków, ultrabooków, komputerów stacjonarnych, GSM, naprawie i instalacji systemów operacyjnych oraz odzyskiwaniu danych.

Oferujemy także usługi z zakresu projektowania i konfiguracji sieci komputerowych, montażu i konfiguracji wideomonitoringu oraz alarmu u Klientów indywidualnych, jak i w małych i średnich przedsiębiorstwach. 

Na lokalnym rynku wyróżnia nas to, że przeprowadzamy również szkolenia IT – tematyka szkoleń dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb Klienta.

 

Jako firma wyznajemy następujące zasady:

Empatia – na każdym kroku staramy się rozumieć potrzeby naszych Klientów oferując najkorzystniejsze rozwiązanie problemu. 

Doświadczenie – zamiłowanie do urządzeń techniki komputerowej towarzyszy nam od dziecka, dzięki czemu pasję mogliśmy zamienić w realną pomoc naszym Klientom.

Przystępne ceny – własne zaplecze serwisowe oraz współpraca z wiodącymi sklepami i dystrybucją urządzeń IT pozwala nam oferować usługi atrakcyjne cenowo.

Solidność – zapewniamy skuteczność oraz wykonanie nawet bardzo skomplikowanych napraw.

Szybkość – czas wykonania przez nas usługi jest dla nas bardzo ważny, dlatego korzystając z naszych usług masz pewność, że Twój sprzęt zostanie naprawiony tak szybko jak to możliwe.

Skontaktuj się z nami w celu wstępnego ustalenia przyczyny awarii sprzętu!